VEŘEJNÉ FÓRUM 2021 – VÝSTAVBA HŘIŠTĚ UMT

Podpořte naši snahu vybudovat hřistě UMT v Týnci nad Sázavou.

TERMÍN: 14/9/2021 (Úterý); 17 hod.

MÍSTO: Společenské centrum Týnec („Hotel“)

 

V rámci tematického okruhu „Volný čas, sport, kultura“ potřebujeme, my sportovci, působící ve sportovních spolcích Vaši podporu a účast na veřejném fóru. Naší snahou je prosadit v Týnci nad Sázavou vybudování fotbalového hřiště s umělým povrchem a osvětlením.

Díky vaší podpoře získá náš požadavek vyšší preference a šanci na prosazení tohoto projektu!!!!!

 

DŮVODY

  • Absence sportovní plochy pro aktivní fungování spolků v zimním období

V zimním období a při zhoršených klimatických podmínkách nemohou v současné době členové fotbalových klubů (FK Týnec nad Sázavou z.s. a TJ Jawa Pecerady z.s.; v součtu cca 150 aktivních členů mládeže a 50 členů dospělých) plnohodnotně vykonávat svou činnost. Výše uvedené spolky nemají k dispozici plochy pro sportovní činnost v období, kdy není možné využívat přírodní travnaté povrchy (podmáčený terén, terén pokrytý sněhem ledem v zimní období) a rovněž i období, kdy se krátí dny a využití stávajících ploch omezuje absence umělého osvětlení.   Již vybudované plochy s UMT v katastru města o rozměrech 20×40 m jsou kapacitou vhodné pouze pro menší počet osob a ani svým charakterem (např. typ povrchu, apod.) nemohou oběma spolkům zajistit plnohodnotnou a bezpečnou sportovní činnost.  

Na základě počtu členů mládeže a dospělých aktivně působících v Týnci nad Sázavou tento projekt podporuje OFS Benešov a KFS středočeského kraje

 

PŘÍNOSY

  • Možnost celoroční práce s mládeží sportovních spolků.
  • Aktivní trávení volnočasových aktivit členů sportovních spolků.
  • Možnost pronájmu sportovní plochy pomůže snížit finanční náklady na provoz a údržbu samotného sportoviště.

Děkujeme za vaši podporu!!!

Výkonný výbor FK

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *