ZIMNÍ PŘÍPRAVA „A“ mužstvo

Již 5. ledna zahájil A tým přípravu na jarní část sezony, se kterou by se rád vypořádal lépe, než s podzimními boji o body. Do dnešního dne mají hráči v nohách okolo 120 km v rámci kondiční přípravy a další kilometry pak sbírají na hřišti s umělým povrchem, kde probíhá práce s míčem a technická cvičení.

Přes zimu se podařilo stabilizovat kádr, do tréninků se zapojili všichni rekonvalescenti a k týmu se pravděpodobně připojí jedna nová tvář i dvojice dalších navrátilců, kteří také trénují.

Trenérským tým má V zimní přípravě k dispozici celkem 23 hráčů (viz níže), s nimiž tuto sobotu zahájí přípravná utkání. Mužstvo odehraje veškeré zápasy na UMT v Benešově proti celkům SK Mirošovice, Sokol Kondrac, poté přijde dvojzápas proti zahraničnímu SV Friesenhausen a týneckému dorostu a zakončena bude příprava zápasem s TJ Kunice (viz níže). Budeme rádi za vaši podporu i v těchto utkáních, o jejichž výsledcích budeme informovat a samozřejmě vyhlížíme start jarní části sezony, kterou zahájíme 21/3/2020 na domácím stadionu V Náklí proti celku SK Bystřice.

!! TÝNEC DO TOHO !!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *