Turnaj fotbalových školiček Úročnice

V neděli 29.9.2019 se stal pro naše nejmenší důležitým 🙂 předělem v jejích fotbalové kariéře.

Nejenom, že se v Úročnici odehrál první turnaj malých fotbalistů, ale co je důležité pro všechny naše hráče to byl jejich první ostrý strat.

Hrálo se na dvou hřištích systémem 3+0 ( bez brankáře), kde každý tým měl dvě své branky. Hrací doba jednotlivých duelů byla stanovena na 15 minut.

Naše družstvo bylo rozděleno do tří skupinek a jednoho náhradníčka s tím, že snahou bylo o rozložení zátěže na každou skupinu stejnoměrně.

Benešov – Týnec

V tomto utkání bylo na našich borcích vidět, že se teprve sžívají s tempem zápasů a mnohdy bylo důležitější dění kolem hřiště než průběh samotného utkání.

Nakonec jsme utkání prohráli, ale to není podstatné!!! Důležitým poznatkem pro nás všechny ( děti, rodiče i trenéra), bylo to, že se nemusíme hrát a že tento

model utkání je pro děcka zábavou a průpravou do dalšího fotbalového dění.

Pecerady – Týnec

Nevím zda jsem počítal dobře, ale utkání jsme skončily s pocitem vítězů.

Úročnice – Týnec

V tomto vyrovnaném utkání jsme nepřeklopili náš tlak do vítězného konce a tak jsme se rozešli smírem ( remízou).

Závěrem bych rád upozornil na skutečnost, že jsme nikoho nevyzdvihoval a ani jsme nepsal jména střelců ,ne že bych si jména některých kluků nepletl ( už se lepším),

ale důležitým faktorem je vytvořit u dětí ( u rodičů rovněž) týmové pojetí. Není důležité zda zrovna vyniká ten či onen důležité je že hrajeme jako mužstvo a proto“Týnec do toho !!!!!“.

Proto prosím především rodiče, aby fandily pokud možno a v co největší míře celému týmu a nesoustředily se jen na svého budoucího Ronalda :-).

 

Závěrem bych asi shrnul to, že se dětem na hřišti líbilo a jejich první utkání v dresech se jim líbilo. Jen tak dál a za týden na viděnou v Týnci na dalším turnaji.

Sestavy: Vojta, Matyáš, Matyáš, Filip, Ríša, Davídek, Honzík, Kuba, Kája, Honzík

[Best_Wordpress_Gallery id=“97″ gal_title=“PP 29.9.2019 – Úročnice“]

Michal

 

 

Komentáře k “Turnaj fotbalových školiček Úročnice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *