TJ Úročnice – FK Týnec nad Sázavou 2:3 (PP; Pohárové Utkání)

Ve středu 4.9.2019 sehrál tým dospělých pohárové utkání na hřišti sousedního oddílu TJ Úročnice. V poměrně vyrovnaném utkání  a na krásném trávníku v nově zrekonstruovaném sportovním areálu,  jsme v improvizovné sestavě vyzkoušeli i dorostence a měli jsme možnost zkusit i další změny a posuny v obsazení jednotlivých postů.

Náš tým dvakrát doháněl jednobrankové manko a vyrovnal teprve v 92. minutě utkání na 2:2, po hezké finální přihrávce právě jednoho z nováčků v týmu, Jakub Jordána. Utkání ale nemuselo být dramatické až do samého konce. Náš tým hrál od 45. minuty v deseti, když týnecký T. Koubek obržel zaslouženě červenou kartu za faul na pronikajícího hráče domácích, zároveň průběh utkání mohl ovlinit i R. Unger, pokud by proměnil nabídnutý pokutový kop.

Protože utkání nemělo po řádné hrací době vítěze, došlo na pokutové kopy. Přestože střelci domácích hned z úvodu své penalty nezužitkovali, rozhodnulo se až ve druhé serii kopů, kdy nás do další kola okresního poháru přesným zásahem posunul navrátilec R. Znamenáček.