TJ Úročnice – FK Týnec nad Sázavou 2:3 (PP; Pohárové Utkání)

Ve středu 4.9.2019 sehrál tým dospělých pohárové utkání na hřišti sousedního oddílu TJ Úročnice. V poměrně vyrovnaném utkání  a na krásném trávníku v nově zrekonstruovaném sportovním areálu,  jsme v improvizovné sestavě vyzkoušeli i dorostence a měli jsme možnost zkusit i další změny a posuny v obsazení jednotlivých postů.

Náš tým dvakrát doháněl jednobrankové manko a vyrovnal teprve v 92. minutě utkání na 2:2, po hezké finální přihrávce právě jednoho z nováčků v týmu, Jakub Jordána. Utkání ale nemuselo být dramatické až do samého konce. Náš tým hrál od 45. minuty v deseti, když týnecký T. Koubek obržel zaslouženě červenou kartu za faul na pronikajícího hráče domácích, zároveň průběh utkání mohl ovlinit i R. Unger, pokud by proměnil nabídnutý pokutový kop.

Protože utkání nemělo po řádné hrací době vítěze, došlo na pokutové kopy. Přestože střelci domácích hned z úvodu své penalty nezužitkovali, rozhodnulo se až ve druhé serii kopů, kdy nás do další kola okresního poháru přesným zásahem posunul navrátilec R. Znamenáček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *