TJ PŘESTAVLKY – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A 1:3

O den později, v neděli, odehrálo 4. soutěžní kolo i A mužstvo, které bylo stejně jako B tým oslabené. Pozitivní však bylo, že do hry zasáhnuli i mladší či méně vytížení hráči a z lavičky náhradníků tým jistili dorostenci a muži z B týmu, takže můžeme pozitivně hodnotit vzájemnou podporu.
I přes oslabení šli týnečtí do vedení a kontrolovali hru. S taktikou soupeře, který sází na dlouhé nakopávané míče počítali, a tak byla zadní řada připravena na četné vzdušné souboje. Do poločasu se šlo s výsledkem 1:3 a přestože ve druhé půli měli naši hráči výrazně více ze hry, tvořili hezké průnikové přihrávky a vytvořili si i řadu střeleckých příležitostí, skore se již neměli. Po tříbodovém zisku je A mužstvo na 2. místě průběžné tabulky.
V sobotu 11/9/2021 od 16:30 hod. hostí A mužstvo na domácím stadionu V Náklí soupeře Jiskra Struhařov.