TJ Neveklov „B“ – FK TÝNEC N/SÁZ. “B“ 4:3

Naše B mužstvo o uplynulém víkendu hostil na svém hřišti celek TJ Neveklov „B“. Dalo se očekávat, že obě mužstva do svých řad využijí  výpomoc z prvních týmů, což se také potvrdilo. V dusném a horkém počasí se našim dařilo a díky aktivitě zejména v první 30. minutách hry šlo do poločasu s vedením 3:0.

Druhý poločas se však nesl v opačném duchu, naši hráči přestali hrát, hra byla pasivní a středem hřiště propadávala spousta míčů. Po několika hrubých individuálních chybách a penaltovém zákroku se domácím povedlo skore obrátit ve svůj prospěch a výsledek 3:4 by pro naše B mužstvo měl být velkým ponaučením.

V neděli 29/8/2021 sehraje B tým třetí utkání, na stadionu V Náklí přivítá soupeře Sokol Chotýšany/Postupice. Utkání začíná v 17 hod.