TJ MÍR JABLONNÁ – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 7:5

Celkem dvanáct branek bylo k vidění v utkání B mužstva, které se stále marně snaží bodovat. Přestože celý první poločas měla více ze hry naše rezerva, která domácí zatlačila k jejich pokutovému území, kam se dostávala pěknou kombinační hrou, nepodařilo se tuto převahu přeměnit v branky. Většina akcí končila na hranici velkého vápna, kde domácí bránili v 7-8 hráčích a bylo složité najít prostor ke střele. I tak však týnecké pokusy měly častěji končit střelbou na branku i v horších pozicích, protože domácímu týmu pak překombinované akce a následné ztráty pomáhaly k rychlých brejkům do otevřené obrany, ze kterých se se soupeři dařilo skórovat.  Další branky padly po nedůrazu v obranné činnosti či špatnému pokrytí hráčů, kteří dostávali příliš prostoru. Ve druhém poločase hře chyběl větší řád, proto se kombinačně už tolik nedařilo, opakovala se však další řada nezakončených akcí. I když se utkání nevyvíjelo dobře, mužstvo se snažilo hrát až do 90 minuty, dočkalo se několika přesných zásahů, ale na srovnání stavu to nestačilo. Průběh a výsledek možná mohl být jiný, kdyby byla uznána regulerní branka v prvním poločase, kdy týnečtí měli tlak. Ta byla hlavním rozhodčím zrušena až dodatečně, a to navíc po pozdní signalizaci čárového rozhodčího z řad domácího celku, který praporek zvednul až po vstřelení branky a po hlasitých radách příznivců domácího celku. Faktem ale zůstává, že rezervě chybělo lepší dostupování hráčů při defenzivních činnostech a zakončování útoků střeleckými pokusy při ofenzivě.

Sestava: L. Koukol – J. Linhart, M. Dušek, J. Kříž (46. min. Š. Rillich), M. Roubíček (60. min. M. Nápravník) – J. Šifra, N. Dostál, J. Vican, K. Laurich – M. Krejčí (60. min. M. Smejtek), O. Vrabec (75. min. D. Padevět)

Branky: K. Laurich (24. min. + 66. min. + 81. min.), M. Roubíček (52. min.), J. Vican (87. min.)

V neděli 09/06/2024 od 17:00 hod. hostí B mužstvo na domácím stadionu Sokol Jírovice.