TJ DOLNÍ KRALOVICE – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU ´A´ 0:1

Utkání v Dolních Kralovicích přineslo plný bodový zisk, přesto se však vítězství nerodilo jednoduše a bylo skutečně vybojované. Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas, na svém menším hřišti soupeř využívá často dlouhé míče za obranu a především nebezpečná dlouhá autová vhazování do pokutového území. Tím nám zatápěl především v prvním poločase, kdy slunce svítilo přímo do obličeje našeho brankáře, který pak mohl už jen odhadovat dráhu letu míče. Naši hráči se snažili naopak o svou kombinační hru a prvním poločase se taková taktika vyplatila. Díky tomu naši na hřišti dominovali a také šli po standardní situaci a pohotové dorážce do vedení.

Ve druhém poločase si domácím tým v některých fázích vytvořil tlak, kterému naštěstí chyběla finální fáze. Dlouhé míče a střední záložník nás ale otestovali a zaměstnávali častěji, než v první půli. Mrzet nás mohlo několik solidních nevyužitých šancí, které jsme si do 90. minuty vytvořili a dali tak soupeři naději bojovat. Utkání bylo tradičně tvrdé a s emocemi, přesto odvážíme cenné body.

16/10/2021 od 15:30 hod. hostí A mužstvo na domácím stadionu V Náklí Sokol Postupice.