SŽ Mezno – Týnec/Pecerady 3:3(2:1)

Po minulém domácím debaklu s Prčicemi jsme přijeli s respektem do vzdáleného Mezna. Chtěli jsme především poctivě odmakat zápas. Po dlouhé době jsme také nemuseli tým doplňovat hráči MŽ. Uzdravil se Matyáš a chyběly už tedy pouze Jarda a Dan. Soupeř byl naopak zřejmě oslaben a nastoupil pouze v 11 bez možnosti střídat.
Na naší hře bylo tentokrát téměř celý zápas vidět, že chceme uhrát dobrý výsledek. Každý zodpovědně přistupoval ke svým úkolům na hřišti. Kluci za tu půlsezónu udělali velký pokrok ve fyzické kondici a zvykli si už na velký prostor a lépe se orientují. Naše hra byla tentokrát tvořivá místy až nápaditá s dobrým tahem na branku soupeře. Dobře jsme střídali kombinace po zemi s centry za obranu. Vytvořili jsme si dostatek šancí, ale neproměnili. Chybí nám střelba z větší vzdálenosti, někdy odvaha to zkusit, třeba i levou nohou. Branky jsme dostali z brejků po našich chybách a nedůsledném bránění. Po celý zápas jsme byli lepším a fotbalovějším týmem. Několik slabších pasáží by se našlo, takže to nebylo úplně na 100%, ale celkově to byl výborný a kolektivní výkon. Těší mě výborná parta kluků, které baví fotbal a jsou ochotní na sobě pracovat. V týmu je hodně šikovných hráčů, kteří jednou budou tahouny svých týmů a to nejen po fotbalové stránce, ale i v kabině.
Bod z Mezna bychom cestou tam brali všemi deseti, ale po průběhu utkání lze říci, že jsme tam dva nechali. I tak musím všechny aktéry opravdu pochválit. Slova kritiky se mi tentokrát hledali ztuha, naopak jsem musel hodně chválit a to mě opravdu těší.
Příště jedeme k poslednímu mistráku do Štěpánova a pak několik přáteláků a začne zimní příprava. Tak to pojďme ještě do vánoc vydržet a poctivě makat, ať se máme na jaře čím pochlubit :-). Přes vánoce a leden si od fotbalu odpočineme.

[Best_Wordpress_Gallery id=“52″ gal_title=“20161030 – SZ – MZOP – Meno x Tynec, Pecerady“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *