SVOBODA RATMĚŘICE – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 0:2

V předposledním kole podzimní částí sezony zajížděl B tým k utkání ke druhému celku tabulky, do Ratměřic. Očekávali jsme tedy kvalitnější fotbal a také náročnější utkání. Opět se hrálo na velmi tvrdém povrchu, který příliš neusnadňuje pohyb a často je složitější odhadnout i razanci, kterou dát do přihrávek. A spoléhat se nedalo ani na dlouhé pasy, zde byl zase proti silnější vítr. Podmínky ale byly stejné pro obě mužstva, která chtěla potvrdit dosavadní formu. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání s řadou nepřesností, spokojenější šel ale do přestávky náš B tým s vedení 1:0, když se naši prosadili po krásném centru za obranu a samostatném úniku.

Druhý poločas hráče B týmu začala trápit zranění a nezbylo než lehce improvizovat. Díky bojovnosti a zodpovědnosti se však podařilo odolat všem nebezpečným protiútokům domácího celku a na končených 0:2 bylo zpečetěno po rychlé přímočaré akci a kolmé přihrávce do malého vápna v závěru utkání.

Polední utkání podzimní části sezony sehraje B mužstvo na Stadionu V Náklí, kde v neděli 7/11/2021 od 14 hod. přivítá lídra soutěže TJ Mír Jablonná nad Vltavou. Pokud B tým udrží domácí neporazitelnost, přiblíží se tak o další kousek svým rivalům z čela tabulka.