SP – Pecerady – FK Týnec nad Sázavou 3 – 7

Pecerady – Týnec nad Sázavou 3:7 (2:3)

Naše další utkání jsme odehráli v Peceradech.
Od prvních minut bylo jasné že to nebude lehké utkání. Soupeř dobře kombinoval a od začátku se tlačil do gólových šancí, které zlikvidoval náš brankář společně s dobře hrající obranou a nebo míč skončil těsně mimo naše tři tyče. Po osmi minutách se soupeř prosadil a šel do vedení, které mu ale dlouho nevydrželo, protože hned další minutu srovnal Matěj na 1:1. Celý první poločas byl vyrovnaný a se soupeřem jsme se přetahovali o výsledek. Na soupeřovo vedení 2:1 jsme opět dokázali rychle odpovědět a v poslední minutě prvního poločasu jsme dokázali vstřelit branku, kterou jsme zápas otočili v náš prospěch.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se stejným nasazením jako v posledních pěti minutách první půle. Soupeř nezachytil náš nástup a po dvou rychlých gólech jsme soupeři odskočili na rozdíl tří branek což nakonec rozhodlo o celém zápase. V závěru jsme přidali ještě dvě branky, na které soupeř dokázal odpovědět pouze jedinou. Zápas byl odehrán ve skvělém tempu s hezkými akcemi na obou stranách, ale druhý poločas jsme již měli více ze hry mi a zaslouženě jsme zvítězili 7:3.
Chtěl bych poděkovat celému týmu za výborný výkon v celém zápase.