SP Krhanice – FK Týnec nad Sázavou 6 : 10

Krhanice – Týnec nad Sázavou 6:10 (SP)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme jeli na hřiště Krhanic.
Ač je to neuvěřitelné, ale tento zápas odehrály tři týmy. Velmi houževnatě a bojovně hrající tým Krhanic v čele s dobře chytajícím brankářem, velice odevzdaně, ustrašeně a nepřesně hrající tým Týnce a konečně Honzík Franěk, který odehrál svůj vlastní zápas a děkujme všem svatým, že nastupuje za náš Týnec.
Soupeř nás už tradičně na úvod zápasu zaskočil a po pěti minutách jsme již prohrávali 2:0. Od našich obránců se míče při zpracování odrážely jako od zdi
přímo k nohám soupeře, který pak měl zjednodušenou cestu ke vstřelení branky.
Soupeř celý zápas cítil možnost bodového zisku a stále se tlačil do zakončení, které jsme mu svými chybami umožňovali. Zradila nás také rozehrávka, která prakticky neexistovala a ze spíše náhodných odkopů výborně hrající Honzík skóroval.
Oba poločasy skončily stejným výsledkem 3:5, takže konečný stav utkání 6:10 je velmi krutý pro tým Krhanic, který měl celý zápas větší chuť po vítězství, a na druhou stranu obrovskou poklonou před nekonečnou bojovností a uměním Honzíka Fraňka, ze kterého by si měli brát příklad všichni kdo se s ním na hřišti potká.
Pro příští zápasy máme co dohánět, a hlavně si to musíme srovnat v hlavách, abychom si nakonec nezpackali výborně rozehranou sezónu.

Střelcem našich všech deseti branek byl nejlepší hráč na hřišti Honza Franěk.