SOKOL POSTUPICE/CHOTÝŠANY – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU  B 0:4

Náš B tým chtěl na malém hřišti v Postupicích pokračovat na vítězné vlně a do tabulky si připsat další body. Začátek utkání byl ale podobně jako v přechozích kolech bez klidu na kopačkách, a tak se hráči na menším prostoru opět hodně trápili. Soupeř dokázal této výhody využívat, tlačil se do vápna, ale k zakončení se obvykle naštěstí nedostal. Také naši hráči se postupem času podmínkám přizpůsobili a začali domácím zatápět a tvořit si dobré příležitosti. Jednu z nich se podařilo využít ještě během prvního poločasu, kdy se po dlouhém autovém vhazování do vápna nejlépe zorientoval Novák a dostal míč za záda brankaře domácího celku. Další branky naše rezerva přidala až po změně stran, nejprve se po rohovém kopu hlavou prosadil Nerad a konečnou podobu výsledku 0:4 dali v posledních dvaceti minutách hry Chrpa a Horký.

V neděli 17/4/2022 od 17 hod. B mužstvo hostí na domácím stadionu TJ Mezno.