SOKOL OSTŘEDEK – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 7:1

Do utkání šla o několik hráčů oslabená i rezerva, a tak byli nuceni nastoupit zranění hráči, kteří měli být v rekonvalescenci nebo ti co byli z jiných důvodů delší dobu ze hry. Kádr byl doplněn také o dva dorostence, které se tuto sezonu snažíme v utkání dospělých více zapojovat a lehce vypomohlo i A mužstvo, které samo tím odjelo bojovat pouze ve 12ti hráčích.
Od začátku měli navrch domácí, dobře presovali, hrálo se po zemi a naši hráči byli v hluboké defenzivě. Odebrané míče se nedařilo rozehrávat, protože hra týneckých byla značně statická. První půl hodinu hry se za velkého úsilí dařilo veškeré útoky odrážet, ale po šťastné trefě z úhlu domácí otevřeli brankový účet a další branky v prvním poločase přidali po sporně nařízeném pokutovém kopu nebo po nedůsledně bráněné standardní situaci.
Kromě vysoké prohry se v utkání navíc zranili I. Shmidt a Š. Rillich, což může být komplikace do dalších bojů. Do našeho tahu branku vnesla oživení až výměna pozic, kdy se dopředu posunul J. Linhart, zrychlil hru a po individuálních akcích vypracoval pár příležitostí pro útočníky. Po jedné z těchto akcí byl v samotném závěru utkání nařízen pokutový kop, který proměnil P. Samko a týnečtí tímto zaznamenali alespoň čestný zásah.
Sestava: L. Koukol – P. Samko, J. Vavrek, J. Linhart, M. Chrpa (46. min. Š. Rillich; 52. min. P. Fousek) – J. Poch, O. Novák, I. Shmidt (25. min. M. Smejtek), O. Vrabec, N. Dostál – M. Krejčí
Střelci: P. Samko (89. min – penalta)
V sobotu 08.10.2023 od 16 hod. hostí B mužstvo také na domácím stadionu V Náklí soupeře FK Soběhrdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *