SOKOL NEVEKLOV – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 0:2

V dalším kole zajíždělo A mužstvo k utkání do Neveklova, který se pohyboval v polovině tabulky a na vlastním hřišti chtěl bodovat. To se potvrzovalo hned od úvodního hvizdu, kdy měli domácí více ze hry, lépe kombinovali a týnecké hráče příliš nepouštěli do hry ani do střeleckých příležitostí. A tým tentokrát působil poněkud ospale a těžkopádně. Jeho hru mohlo poznamenat i větší množství vynucených změn v rozestavení, které vyvolala absence hráčů z obrany v tomto utkání. Částečné vysvobození přinesla až tečovaná střela Nikrmajer ze 36. minuty, kterou si do vlastní brány srazil hráč soupeře.

Ve druhém poločase hra získala větší dynamiku a byla aktivnější i ze strany hostujícího celku, který si vytvořil střelecké i samostatné úniku na bránu. Protože se však ujala jen ekvilibristická paráda Horkého, který patou ve vzduchu po rohovém kopu zasunul míč za brankou čáru, měnilo se skóre pouze jednou, a to na konečných 0:2 pro Týnec.
Následující tři kola sehraje A tým na domácím stadionu V Náklí, kde se bude těšit na podporu fanoušků. V sobotu 26/9/2020 od16:30 hod. A tým hostí soupeře Jawa Divišov.