SOKOL NEVEKLOV – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 5:1

V dalším kole se nedařilo ani rezervě, která třetí zápas po sobě nezvládla a odjížděla opět bez bodu. V Neveklově, který hrál loni o dvě soutěže výše se hrálo dvacet minut bez branek a naši hráči k utkání přistupovali zodpovědně. Po dvou trefách, když šli domácí do vedení, však většina týneckých ztratila chuť, koncentraci a vypadla ze hry, což se projevilo na předvedených výkonech. V závěru pak béčko dohrávalo asi 15 minut v oslabení, když ze hry pro zranění musel odstoupit O. Vrabec.

Sestava: L. Koukol – J. Vavrek, M. Chrpa, P. Samko D. Campodonico – J. Poch (68. min. L. Poch), M. Skalický, N. Dostál (50. min. M. Krejčí), O. Novák (55. min. D. Skalický) – D. Ťažký, O. Vrabec

Střelci: D. Ťažký

V neděli 22.10.2023 od 15:30 hod. nastoupí na domácím stadionu B mužstvo k utkání proti soupeři Sokol Václavice.