SOKOL NEVEKLOV A – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A  6:3

Ve druhém kole nastoupilo A mužstvo proti Neveklovu, který v loňské sezoně obsadil v konečné tabulce soutěže druhou příčku. Vzájemná utkání bývají poměrně vyrovnaná a stejně tak probíhal i celý první poločas. V něm měli o něco více ze hry týnečtí, kteří se dostávali do vápna soupeře především z rychlých unicích po křídlech. Naopak domácím se dařilo ohrozit branku hostujícího týmu spíše po zaváhání v soupeřově rozehrávce či po dlouhých nákopech ze standardních situací. Přestože se neveklovští ujali vedení, do poločasu se odcházelo za stavu 1:2 ve prospěch našeho mužstva.

Prvních 15 minut po přestávce se opět hrálo vyrovnané střetnutí, ale pak domácí postupně začali více kombinovat a dostávat se ke střeleckým příležitostem po průnicích středem hřiště, které se našim hráčům nedařilo zastavit. Navíc obrana týneckých vůbec nedokázala pokrýt střelce Sedláčka, který se z hranice vápna obvykle nemýlí, a tak přišla další bodová ztráta.

V dalších utkáních by týmu mohlo pomoci ještě několik rozjednaných posil a čekáme také na návrat dovolenkářů a rekonvalescentů, kteří by měli vyztužit defenzivní činnost, zejména ve středu zálohy.

STŘELCI: 8. Sedláček Tomáš, 52. Sedláček Tomáš, 65. Sedláček Tomáš, 84. Sedláček Tomáš, 89. Sedláček Tomáš, 59. Vrkoslav Roman – 25. Stejskal Oldřich, 35. Vašák Ondřej, 54. Stejskal Oldřich