SOKOL MEZNO – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU ´A´ 2:1

Na půdu papírově slabšího soupeře zajíždělo A mužstvo v neděli s očekáváním dalšího tvrdšího souboje na menším hřišti, což našemu hernímu stylu nesvědčí. Od začátku utkání bylo jasné, že se bude hrát poměrně svižně a často vzduchem a kombinační hře ani příliš nesvědčila kondice nejen značně tvrdé hrací plochy. V první poločase ale i přesto naši hráči udávali tempo hry a šli zaslouženě do vedení po vydřené brance. Domácímu týmu se však ihned po rozehrávce podařilo srovnat na 1:1 a nezbylo, než znovu náročně dobývat branku soupeře, kterého několikrát podržel dobrými zákroky golman.

Druhý poločas přinesl vyrovnanější hru, kdy několikrát zahrozili útokem i domácí, kterým se podařilo vybojovat i několik standardních situací. Více příležitostí ke skórování měli však naši, ale bohužel nezakončovali přesně nebo jejich dobré pokusy skvěle zlikvidoval brankář, který si skutečně vybral svůj den. V závěru utkání, které spělo k nerozhodnému stavu, jsme o veškeré body přišli po dlouhém nákopu na branku. Míč směřoval obloukem na brankáře, toho v poslední chvíli atakoval na hranici pravidel domácí útočník a střela skončila v síti. A protože se dle rozhodčího nejednalo o faul, skončilo utkání nečekaným výsledkem 2:1.

Ve hře je dalších 6 bodů, do konce podzimní části sezony zbývají dvě soutěžní kola. Příští neděli zajíždí A mužstvo k utkání do Jankova. Pravděpodobně půjde opět o náročné střetnutí, na které se tým musí připravit. Utkání se hraje  31/10/2021 od 14 hod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *