SOKOL MARŠOVICE – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A 3:3

V neděli odpoledne zajíždělo A mužstvo k tradičnímu rivalovi z Maršovic, kde se vždy jedná o těžké utkání. Do základní sestavy áčka se po zranění vrátila trojice hráčů, na dalších však stále čekáme. Utkání se hrálo ve vyšším tempu, k rychlejší hře vybízel nejen menší rozměr hřiště, ale také terén, který téměř po celou dobu utkání skrápěl déšť. Právě terén často dával hráčům zabrat, protože udržet na kluzké a měkké hrací ploše koordinaci pohybů a stabilitu bylo často opravdu náročné a i menší běžné kontakty končily pádem.

Hned v úvodu utkání se naši hráči po rychlé brance a chytrém zakončení navrátilce J. Horkého dostali do vedení a zpočátku měli i více ze hry a tlačili se do vápna domácích zejména po kombinacích přes hrotového hráče. Ještě v prvních patnácti minutách mohlo být o něco veseleji, pokud by hlavní rozhodčí posoudil penaltový zákrok ve prospěch hostujícího týmu. K tomu však nedošlo a týnečtí byli navíc nuceni sáhnout k první změně v sestavě, což obraz hry změnilo. Iniciativu převzali maršovičtí a dokázali si vytvořit velký tlak, často po rychlém přenesení hry. Na dvě situace nedokázali naši hráči dobře reagovat a útočníky domácích pokrýt, a tak se šlo do šaten s výsledkem 2:1.

Druhý poločas opět tlačil domácí tým, kterému několikrát sebral branku z kopaček dobře chytající Koukol. Právě ve chvíli, kdy se domácím nepodařilo na několikátý pokus skórovat, vycítili týnečtí příležitost a začali si tvořit střelecké příležitosti. Tato bojovnost byla odměněna nejen vyrovnávací brankou, ale také obratem na utkání na 2:3. Radost ale nevydržela příliš dlouho, když opět po rychlém přenesení hry a nedobrém postavení našeho bránícího hráče bylo srovnáno na konečných 3:3.

V příštím kole hostí v sobotu 8/10/2022 od 16 hod. A mužstvo na domácím stadionu V Náklí Sokol Nespeky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *