SOKOL MARŠOVICE – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU  A  2:1

Ve třetím kole narazilo A mužstvo na dalšího soupeře, se kterým se potkávalo také v krajských soutěžích. Naše mužstvo chtělo odčinit porážku z předchozího utkání a pro udržení kontaktu s čelem tabulky bylo důležité přivézt z utkání body.

Stejně jako před týdnem šli naši velmi brzy do vedení a již v první minutě se prosadil Skalický. Vše vypadalo optimisticky, ale následně se obraz hry vyrovnal, ve hře týneckých chyběla lehkost, ale stejně tak pohyb i radost z fotbalu.

Ve druhém poločase naši hráči povolili domácím několik vyložených šancí, předváděli nervózní hru bez dobrého nápadu, a tak přišel dvojnásobný trest. Nejprve srovnání na 1:1, kdy zcela neporytý a nikým neatakovaný soupeř střílel pohodlně z hranice vápna a následně před koncem utkání po strkanici v malém vápně, dokázali maršovičtí protlačit míč až za brankovou čáru a strnout díky větší vůli vítězství na svou stranu.

V sobotu 16/4/2022 od 17 hod. přivítá A mužstvo na stadionu V Náklí TJ Přestavlky.