SOKOL KRHANICE- FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 2:1

Náročné derby čekalo na rezervu, která zajížděla v sobotu do Krhanic. Alespoň dle papírových předpokladů náročné utkání. Ve skutečnosti se pak ale hrála vyrovnaná a oboustranně solidní hra, kterou kvitoval i zkušenější soupeř. Rovněž v tomto utkání se objevilo několik dorostenců, kteří do hry vnesli jak pohyb, tak snahu o fotbalové řešení situací. I věkovým průměr B mužstva byl poměrně svěží a společně s předvedenou hrou může všem našim hráčů zvednou sebedůvěru do dalších utkání v nadcházející sezoně. Nadějný poločasový výsledek 0:1 ve prospěch našich barev soupeř ve druhém dějství smazal a nakonec vítězství strhnul na svou stranu, ale i přesto si za poslední výkon v sezoně rezerva zaslouží pochvalu.

Sestava: L. Koukol – T. Prosický, J. Kříž, Z. Hanč, I Shmidt – N. Dostál, D. Vlach, M. Smejtek (M. Roubíček 58. min.), D. Ťažký (D. Padevět 75. min.) – M. Krejčí (M. Nápravník 75. min), O. Vrabec

Branky: D. Ťažký (36. min.)

B mužstvo zakončilo premiérový ročník ve vyšší třídě se 20 body na celkovém 10. místě a tímto bodovým ziskem se v soutěži dokázalo udržet. Na startu nové sezony bylo cílem uhrát klidný střed tabulky, což se nepodařilo zcela naplnit. K takovému umístění chybělo alespoň dalších 9 bodů, což však ve výsledku není příliš velká propast. Navíc i výsledky rezervy ovlivnila zranění v A mužstvu, kterému se zúžil kádr a nebylo tak možné více kooperovat. Faktem je rozdíl ve výkonnosti první a druhé poloviny týmů v soutěži, navíc další ročník bude kvůli reorganizaci v soutěžích FAČR náročnější, a tak by bylo vhodné zapracovat na tréninkové morálce. I v případě B mužstva lze pozitivně hodnotit propojení s dorostem.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *