SOKOL KONDRAC – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A 4:0

Od úvodu utkání domácí tlačili, dobře napadali a nenechali náš tým hrát. Týnecké A mužstvo muselo do utkání nastoupit opět ve výrazně oslabené sestavě i s hráči na marodce, což se odrazilo v celkovém výkonu a výsledku utkání. V plné sestavě by se mohlo jednat o pěkný fotbalový souboj, stejně jako na podzim, ale po rychlých brankách domácího celku bylo jasné, kdo bude tahat za kratší konec. Přesto se však v prvním poločase dostali do dobrých příležitostí i týnečtí, ale Laurich ani Vican je nedokázali proměnit v branku.

Na začátku druhého poločasu byla zahozena další dobrá šance na snížení rozdílu, ale samostatný únik se mezi tyče nevešel, a tak se po třetí radovali domácí, kterým již patřil zbytek dění. Jen díky skvělým zákrokům brankaře Oršla naše mužstvo neodjíždělo s větším přídělem a za zmínku stojí rovněž výkon rozhodčích, kteří hru řídili s respektem k oběma soupeřům a také s přehledem.

Sestava: J. Oršl – M. Štamberský, R. Kavoň, M. Petrášek, F. Tuška (59. min. J. Horký) – T. Nikrmajer, D. Šejstal, J. Šifra – K. Laurich, O. Stejskal, J. Vican

Branky:

V sobotu 25/05/2024 od 17:00 hod. hostí A mužstvo na stadionu V Náklí dalšího soupeře, kterým bude Jiskra Struhařov.