SOKOL JÍROVICE – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 4:0

Se třemi porážkami v řadě zakončila podzimní část sezony rezerva, která tentokrát nestačila na Sokol Jírovice. Po fiasku z domácího utkání proti Krhanicím mohli naši hráči změřit síly se „sousedem“ v tabulce, ale obdobně jako v jiných zápasech hře chyběl lepší nápad směrem dopředu, postupnější a jistější přechod do útočné fáze a útočná fáze, pokud se do ní dospělo, by vyžadovala lepší zpracování, hru na míči a také jeho podržení, aby měla defenziva čas oddechnout. Střed soutěžní tabulky je však nadále bodově velmi vyrovnaný, a tak není cíl pro tuto sezonu ztracený.

Hru B mužstva na podzim ovlivňovala řada zranění, dalších absencí a časté improvizace na různých postech, ale i to patří k údělu rezervy, která by v našem týmu měla sloužit k vytěžování hráčů širšího kádru prvního mužstva nebo k rozvoji dorostenců, kteří doplňují B mužstvo dle aktuálních potřeb či možností. V zimní přípravě se pak nabízí do hry našeho „béčka“ zapracovat další atributy, které by mohly pomoci ke zlepšení výkonů a výsledků.

Sestava: P. Fousek – M. Chrpa, J. Vavrek, J. Horký, J. Poch – V. Vavrek, J. Stibůrek (58. min. M. Krejčí), N. Dostál, M. Roubíček (45. min. J. Mikita) – D. Vlach, D. Ťažký (45. min. O Novák)

 

             SEZONA 2023/2024 – TABULKA SOUTĚŽE (PO PODZIMNÍ ČÁSTI)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *