SOKOL HEŘMANIČKY – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU ‚B‘ 1:4

První vítězství z půdy soupeře a tři body přivezla letos rezerva z nedělního utkání v Heřmaničkách. Soupeř ze dna tabulky měl být snadnou záležitostí a to zřejmě narušovalo řádnou koncentraci našich hráčů. Týnečtí šli sice po pár minutách do vedení a svého soupeře drtili na jeho polovině, ale neproměnili žádnou z vyložených šancí, kterých bylo snad 15. Pravdou je, že terén hru a zakončení neulehčoval a řada zahozených šancí jen posilovala odhodláni domácích získat první body v sezoně. Ve druhém poločase za stavu 0:2 se jim podařilo vstřelit kontaktní branku a několik zaváhání v naší defenzivě dala vzniknout příležitostem ke srovnání. B tým pokračoval v zahazování šancí, které si tvořil po hezkých individuálních akcích i kombinacích a teprve v poslední desetiminutovce přidal dva přesné zásahy a mohl odjet s plným bodovým ziskem.

B mužstvo v neděli 3/10 hostí na stadionu V Náklí Jiskru Struhařov.