SOKOL DOLNÍ KRALOVICE – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU  A  0:2

K utkání do Dolních Kralovic zajíždělo A mužstvo s minimem náhradníků a s lehkou obavou, aby byl počet hráčů dostatečný, protože se zde i díky menším rozměrům hřiště obvykle jedná o těžké utkání plné soubojů. Jednoduše nám styl hry soupeře z Kralovic v jeho domácím prostředí dělá poměrně potíže a i v loňské sezoně brali týnečtí 3 body za těsné vítězství 0:1. letos se však jednalo o velice důležité body, protože ani jeden z týmů na tom prozatím není s počtem získaných bodů nejlépe.

Od úvodu bylo patrné, že opět půjde o těžké dobývání branky, o utkání plné dlouhých pasů a autových vhazování do pokutového území a každá malá chyba mohla rozhodnout. Oba celky nic nechtěly vypustit a dát zadarmo, protože každý věděl, že se hraje o cenné body. Více příležitostí ke skórování měli naši hráči, ale vypracované situace bohužel nevyužili nebo vstřelené branky nebyly uznány. S přibývajícím časem tak stoupala nervozita, a když už se zdálo, že zápas skončí remízou, udeřili naši hráči poprvé. Po nevídaném sprintu  v 85. minutě se po pravé lajně uvolnil Horký a naservíroval do vápna míč střídajícímu Matuchovi, který se nemýlil. Po několika minutách na to zatáhnul z levé strany míč před vápno týnecký Jordan, jeho tvrdou střelu obrana domácích zblokovala, ale se míč odrazil ke Slabihoudkovi, který s chladnou hlavou a naprostým přehledem zakončil k tyči. Díky těmto dvěma trefám ze závěru utkání naši hráči bodovali i v tomto náročném utkání.

STŘELCI: 85. Matucha Jan, 87. Slabihoudek Filip

V sobotu 22/10/2022 od 15:30 hod. hostí A mužstvo na stadionu V Náklí v Týnci nad Sázavou soupeře Sokol Kondrac.