SLAVOJ ČERČANY – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 1:4

21. okolo opět přineslo změny na pozici lídra soutěže, když se do čela dostal opět FK Týnec nad Sázavou. Do zápasu s posledním týmem tabulky vstoupili lépe naši hráči a dostali se do rychlého  dvoubrankového vedení díky proměněným pokutovým kopům.  Oba  proměnil Jakub Horký, a to ve 13 a následně 18 .minutě. Hráčům domácího Slavoje se podařilo snížit na 1:2 Kukačkou, ale hned za minutu naši hráči odpověděli třetí brankou do sítě čerčanskémho týmu, tu vstřelil Filip Kopta. Definitivní stvrzení výhry přinesl chvíli před koncem Richard Kavoň a upravil skóre zápasu na konečných 1:4.

Branky: 22. V. Kukačka – 13. (P) a 18. (P) J. Horký, 23. F. Kopta, 84. R. Kavoň. Rozhodčí: Šonský. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 1:3.