SK VOTICE B – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 5:1

První místo v tabulce a vítězství v celém soutěžním ročníku si mohlo s předstihem pojistit B mužstvo, které zajíždělo do Votic k utkání proti svému pronásledovateli ze druhé příčky. Soupeř nechtěl nic podcenit a do hry nasadil silnou sestavu. Našim se v zápase navíc vůbec nedařilo, na mokrém povrchu se pohybovali pomaleji než soupeř a potřebnou přesnost také postrádala mezihra a zakončení. V úvodu utkání navíc domácí útočník nevybíravě fauloval brankaře L. Koukola, kterého vší silou nakopnul do rukou, ve kterých na zemi přikryl míč a ten pak utkání dohrával s omezením. Do vedení po zásluze šli domácí, zkušeně zakončili pohlednou útočnou kombinaci. V prvním poločase jsme měli zahrávat také minimálně jeden pokutový kop po faulech ve vápně, ty bohužel rozhodčí přehlédnul. Přesto se naši hráči branky dočkali, a to po hezky zahrané standardní situaci, kdy si dlouhý centr za obranu našel D. Ťazký a z první zakončil přesně k tyči.
Druhý poločas byl v režii domácích, těm hru usnadňovala špatná rozehrávka v týnecké zadní řadě, kde si horší den vybral. P. Samko a často se snažil zbytečně vymýšlet složitější „prostrkávačky“ místo zjednodušení a odehrání míče na volného spoluhráče. Naše hra nadále postrádala kvalitnější přechodovou fázi ai vetší zápal do hry, hra budila těžkopádný dojem, čehož soupeř dokázal využít a B mužstvu nadělil bůra. Nadále však má naše mužstvo vše ve svých rukou či nohou, pokud dovede poslední dva duely sezony do vítězného konce.
STŘELCI: 9. Šlejmar Jakub, 49. Munkači Roland (pen.), 57. Šlejmar Jakub, 62. Šlejmar Jakub, 71. Lacina Ondřej – 44. Ťažký David
V sobotu 20/5/2023 od 17hod. se B mužstvo utká na hřišti soupeře se Sokolem Drachkov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *