SK OLBRAMOVICE B – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 1:5

Další tři body si připsalo B mužstvo, které dokázalo přehrát olbramovickou rezervu a zvítězilo jednoznačně díky pěti vstřeleným brankám. Těch ale mohlo být i více, jenže muška nebyla vždy tak přesná, jak by se v dané situaci očekávalo, protože nám v zakončení chyběl větší klid a chladná hlava. Hráčům hru ztěžovala ale také kvalita hrací plochy, jež byla značně poznamenána deštivým počasím a utkáním, kde se zde hrálo dříve. Domácím se podařilo vstřelit branku pouze po strkanici v pokutovém území, když byl po následném zákroku našeho bránícího hráče odpískán nedovolený zákrok.

Trenér Rostislav Kolev o utkání: „Čtvrtý zápas béčka v roce 2023, z toho druhý na přírodní trávě. Terén byl náročný, přesto se ve srovnání s minulým týdnem podařilo hru zpřesnit, hráči se více a lépe pohybovali. Věřím, že to bude mít vzestupnou tendenci. V neděli nás čeká derby s Netvořicemi, pamatujeme si podzimní střetnutí, tak doufám, že do toho hráči dají všechno!“.

 

STŘELCI: 56. Tůma Jan (pen.) – 11. Jordan Jakub, 25. Žarnecki Robert, 27. Krejčí Michael, 60. Jordan Jakub, 83. Žarnecki Robert

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *