Přátelský turnaj mladších přípravek 07-08 + 09/10 Nespeky.

V sobotu jsme zavítali do nedalekých Nespek odehrát turnaj mladších přípravek konaného na počest zesnulého ligového fotbalisty a trenéra mládeže Martina Horváta. Povedlo se nám přihlásit dvě mužstva o to jedno do věkové kategorie 07/08 a druhé do kategorie 09/10.

Pro ročníky 09/10 to byl první ostrý start v samostatné kategorii. I když bylo mnoho borců zápase poprvé, nasazení a chuť do utkání byla srovnatelná se zkušenými harcovníky (Trantina + Neuberg), kteří již hrají se staršími ročníky. Za jejich vydatné pomoci se mužstvo Týnce umístilo na velice pěkném 3. místě. Martin Trantina byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje ve své kategorii. Všechny zúčastněné je potřeba pochválit za předvedený výkon a popřát do budoucna mnoho úspěchů do dalších zápasů.

Sestava : M.Trantina, S. Neuberg, A. Havlíček, M. Herna, D. Novák, L. Kypta, T. Hašek, M.

 

Ročníky 07/08 se utkaly v základní skupině s mužstvy Pecerad, Ratměřic, Neveklova a pražských Ďáblic. První utkání s Pecerady bylo jako vždy vyrovnané což dokladuje i konečný výsledek 3:2 pro Týnec. Utkání bylo hráno ve velkém nasazení obou mužstev.

Ve druhém utkání jsme narazili na mužstvo z Neveklova. V tomto utkání jsme jasně dominovali a konečným skórem 7:2 potvrdili kvalitní výkon v tomto utkání.

Třetí utkání  jsme nastoupili v očekávání co nám mužstvo Ďáblic předvede. Bohužel nám toho předvedli více než jsme očekávali. Dravost a hladovost soupeře byla minimálně o jeden stupeň výše než naše. Z toho důvodu jsme utkání ukončili s výsledkem 7:1 pro Ďáblice. Bylo přínosné, že našim borcům ukázali stejně velcí borci z Prahy kde máme slabiny a na čem je ještě spousta práce na trénincích.

Ve čtvrtém  posledním utkání jsme odehráli zápas z družstvem Ratměřic. Bohužel fotbal hraný statnými  borci z Ratměřic nám dlouhodobě nevyhovuje. Silové pojetí s kombinační hrou soupeře nám ve vyrovnané skupině nedalo naději na lepší umístění ve skupině. Konečný výsledkem 5:1 pro Ratměřice byl zasloužený. Snad jen malá útěcha na bolavou duši bylo to, že družstvo Ratměřic se stalo pozdějším vítězem celého turnaje.

Celá skupiny byla velmi vyrovnaná a až poslední hrané zápasy rozhodly o její konečné podobě. Bohužel jsme obsadily 4. místo ve skupině, kde při rovnosti bodů s Pecerady rozhodovalo skóre, které měli Peceradští o dva góly lepší. Jako čtvrtí ze skupiny jsme obdrželi stejně umístivšího se soupeře ze skupiny A. Bylo jím družstvo ze Senohrab. V tomto zápase si snad kluci vylepšili sebevědomí a chuť na fotbal. Jasným výsledkem 1  : 5 ( i když dle nahlášených střelců mělo být zapsáno  1:7) jsme se rozloučili s turnajem.

 

Závěrem bych chtěl poděkovat nespeckým za pozvání na skvěle obsazený a zvládnutý turnaj, kteří si naši borci z obou mužstev do sytosti užili.

Sestava ročníků 07/08 : Mar. Stožický, M. Petrášek, L.  Poch, M. Trantina, M. Kos, J. Kyncl, P. Fousek, V. Smékal, D. Smutný, O. Stojánek .

 

turnaj Nespeky1 -page-001turnaj Nespeky1 -page-002turnaj Nespeky1 -page-006turnaj Nespeky1 -page-003turnaj Nespeky1 -page-005turnaj Nespeky1 -page-004

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *