Přestavlky – FK Týnec nad Sázavou 3:3

V 1. kole nového soutěžního ročníku zajížděl A tým k mistrovskému utkání do Čerčan, kde se utkal se soupeřem z Přestavlk. Přestože průběh letní přípravy probíhal velmi dobře, nepodařilo se tuto herní pohodu přenést i do prvního utkání v soutěži. Soupeř se od začátku prezentoval především dlouhými centry z vlastní obrany, příliš nekombinoval a týnecké dokázal překvapit a brzy šel do dvoubrankového vedení. To však neznamenalo konec a ještě do poločasu se stav utkání po brankách Micky, Nikrmajera a Petráška obrátil ve prospěch hostujícího celku na 2:3.

Druhý poločas byl značně nervózní a nesoustředěný z obou stran. Rovněž byl také poznamenaný delšími časovými prodlevami při ošetřování domácího týmu, kterému se podařilo srovnat na 3:3. Největší šanci „zahodil“ FK Týnec nad Sázavou gestem fair play, které se po několika málo okamžicích ukázalo jako pravděpodobně zbytečné a konečnou upracovanou a neúspěšnou snahu o stržení vítězství na týneckou stranu korunovala pouze tyč v 92. minutě.

Ve 2. kole přivítá A tým v sobotu 29/8/2020 od 17 hod. na domácím stadionu V Náklí Dolní Kralovice.