POHÁR OFS: A mužstvo končí, B mužstvo postupuje do semifinále

SK PYŠELY – FK TÝNEC NAD SÁZAVVOU A  1:1 (4:3 PEN)

A mužstvo odehrálo se stejným soupeřem, jako v posledním mistrovském utkání, o poznání klidnější utkání, které dlouho vydrželo bez branek. Ze hry měli více naši hráči, hráli s jistotou a se zabezpečenou obranou a zejména v prvním poločase soupeře vůbec k ničemu nepustili. vytvořené příležitosti zůstali bohužel nevyužity a tak se na první branku čekalo opravdu dlouho. vedení týneckým zajistil O. Stejskal, který křižnou střelou překonal brankaře domácího celku. V závěru se pak domácí snažili o tlak a vyrovnávací branka padla minutu před koncem hrací doby. Po nesprávně vyhodnoceném autovém, vhazování, které mělo být „opačně“, Pyšely využili dlouhého autu do pokutového území, míč se odrážel mezi téměř všemi hráči na hřišti, kteří byli ve vápně a nakonec skočil v síti.

Závěrečná penaltová loterie pak vyšla domácím a A mužstvo se tak s pohárem loučí.

FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – JAWA DIVIŠOV 2:2 (3:2 PEN)

Ve stejný čas na domácím stadionu rozehrála své čtvrtfinálové utkání rezerva. Ta hostila přeborový Divišov a po remíze z prvního poločasu našlápnula k vítězství, když šla po změně do vedení 2:0. Soupeři se podařilo srovnat rovněž v samotném závěru utkání, kdy tam dle našeho názoru padlo opět několik nesprávných rozhodnutí ze strany hlavního arbitra. Na naše velké hřiště by bylo vhodnější posílat rozhodčí, kteří zvládnou celou hru i po fyzické stránce, protože na na ploše o rozměrech 105 x 70 m se skutečně nedá objektivně vést utkán ze středového kruhu, o čemž se B mužstvo přesvědčilo už i v závěru nedělního utkání.

také zde došlo na penaltový rozstřel, ve kterém byli úspěšní naši hráči, a tak si po zásluze vybojovali postup do semifinále letošního poháru OFS.