SP – Nespeky – Týnec 1:9

Od začátku utkání jsme byli aktivnější a hned ve druhé minutě jsme šli do vedení. Náš velký tlak trval a po deseti minutách jsme vedli 4:0.
Pak jsme polevili a soupeř se začal osmělovat, ale naše důsledná obrana po celém hřišti soupeře do žádného většího tlaku nebo vyložených šancí nepustila. Poločas jsme nakonec vyhráli 6:0.
Druhý poločas začal v podobném stylu. Měli jsme stálí tlak, byli jsme rychlejší, techničtější a lépe jsme kombinovali, ale zároveň nás opustilo štěstí v koncovce. A z jedné z mála šancí soupeře jsme obdrželi branku na 6:1. Ostatní soupeřovi šance zlikvidovala obrana v čele s naším brankářem.
Z našeho tlaku jsme vytěžili ještě tři branky a celý zápas jsme po dobrém výkonu celého mužstva vyhráli 9:1