MŽ Vlašim – FK Týnec n/Sáz. 6:4

Vlašim – Týnec 6:4

25.9. jsme nastoupili k našemu druhému mistrovskému utkání na hřišti Vlašimi. Úvod do utkání se nám povedl a soupeře jsme překvapili rychlou a důraznou hrou. Vytvářeli jsme si řadu střeleckých příležitostí, které jsme i proměňovali a po patnácti minutách jsme vedli 3:1. Soupeř byl překvapen naším důrazem, ale těsně před odchodem do kabin se mu podařilo snížit na 2:3.
Nástup do druhého poločasu se naopak nevydařil našemu týmu a brzy jsme prohrávali 4:3 a přestala se nám dařit i hra dopředu a také zakončování.
Začali jsme odcházet fyzicky a tím jsme se začali dostávat pod tlak soupeře. Naše ojedinělé výpady končily bez výraznějšího úspěchu mimo branku a nebo je pochytal soupeřův brankář. Pět minut před koncem jsme již prohrávali o tři branky. V úplném závěru se nám podařilo korigovat stav na 6:4 a v poslední minutě nám nebyla uznána regulérní branka, která by výsledek posunula spíše k obrazu celého utkání.
Odehráli jsme dobré bojovné utkání. Na naše kopačky se přilepilo o něco více smůly než na soupeřovy.