MŽ Týnec – Netvořice 2 : 3

Týnec nad Sázavou – Netvořice 2:3

Nastoupili jsme proti vedoucímu týmu a na začátku jsme hráli trochu zakřiknutě a to se nám vymstilo hned ve druhé minutě, kdy jsme po nedůrazu v obraně inkasovali první branku. Ale od té doby se celý tým začal pomalu zlepšovat, jak v obraně, tak i v útoku. Hru jsme začali vyrovnávat a střed zálohy začal lépe kombinovat a proto jsme se začali dostávat do stále nebezpečnějších akcí a brzy se nám povedlo vyrovnat na 1:1.
Bohužel jsme se opět nevyvarovali osobním chybám, a po dvou chybách našeho (jinak bezchybného a dobře chytajícího) brankáře jsme do poločasu i přes dobrý a kompaktní výkon celého týmu prohrávaly 1:3.
I po vstupu do druhého poločasu se nám dařilo zlepšovat svůj výkon a brzy se nám podařilo vedoucí tým soutěže přehrávat – jak technicky tak i bojovností a důrazem před brankou. Výborným výkonem se nám podařilo soupeře zatlačit a po rychlé akci jsme snížili na 2:3.
Do konce zápasu zbývalo ještě asi deset minut, ve kterých jsme si vypracovali ještě několik dobrých příležitostí, ale štěstí se k nám otočilo zády a na výsledku se už nic nezměnilo a opět jsme prohrály a jediný gól.
Soupeř byl viditelně překvapený naším výkonem a i přes prohru naši odcházeli s hlavou nahoře.
Chtěl bych pochválit celý tým za výborný výkon.