MŽ – Soběhrdy – Týnec nad Sázavou 3 : 2

Soběhrdy – Týnec nad Sázavou 3:2 (MŽ)

Nezvládli jsme vstup do utkání a po dvou minutách jsme prohrávali 1:0. Soupeř nás prvních 15 minut nepouštěl do žádné šance a svým důrazem ve středu hřiště nás přehrával a dostával nás pod tlak, ze kterého vznikaly i gólové příležitosti. A z nedůsledného pokrytí po nedůrazném odkopu jsme inkasovali po druhé.

V posledních deseti minutách první půle jsme se začínali dostávat do ojedinělých příležitostí, které vznikly spíše náhodným odkopem než propracovanou akcí, a z jedné takové akce se nám podařilo vstřelit kontaktní gól. Poločas skončil 2:1.

Po změně stran jsme hru vyrovnaly, soupeře už jsme nepouštěli do tolika šancí, ale stále nám chyběl důraz v zakončení. Po jedné z vydařenějších akcí se nám podařilo vyrovnat, ale na víc už jsme po velmi nevýrazném výkonu neměli. Soupeř nakonec svým důrazem ve vápně a svou větší chutí po vítězství vstřelil tři minuty před koncem rozhodující branku, na kterou jsme už nedokázali odpovědět.