MŽ Ostředek – FK Týnec nad Sázavou 1 : 14

Ostředek – Týnec nad Sázavou 1:14 (0:6)

Nedělní mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti posledního týmu tabulky a od začátku bylo jasné, že všechny tři body budou naše.
Hrálo se pouze o výši skóre. Po patnácti minutách našeho stálého tlaku jsme vedli 3:0 po brankách Otty. Naše kombinační a technická hra dělala soupeři velké problémy a jen stěží se dostával do blízkosti naší branky, kterou první poločas prakticky neohrozil. V průběhu prvního poločasu se rozstříleli i ostatní hráči, takže první třicetiminutovka skončila jednoznačný výsledkem 0:6.
Do druhé půle jsme vlétli se stejným odhodláním po vítězství a vytvářeli jsme si řadu příležitostí, ze kterých se nám podařilo třikrát skórovat. Po deseti minutách koncentrace poněkud opadla a soupeře jsme pustili do několika šancí, ze kterých vytěžil jediný gól. Zápas jsme ale i na dále měli pod kontrolou a předváděli jsme rychlý kombinační fotbal.
Celkové skóre vypovídá o naší velké převaze po celý zápas a zaslouženě jsme zvítězili 14:1