MŽ – Lukavec – Týnec nad Sázavou 2 : 6

Lukavec – Týnec nad Sázavou 2:6 (1:3)

Ve středu jsme nastoupili k mistrovskému zápasu na hřišti Lukavce za veliké zimy a nepřetržitého silného deště.
Od prvních minut jsme byli fotbalovějším týmem. Hezkými kombinačními akcemi ve středu hřiště jsme houževnatého soupeře přehrávali a tlačili se do nebezpečných šancí, ze kterých jsme po deseti minutách vytěžily první branku, která přišla až po pěti nepřesných střeleckých pokusech z velmi slibných pozic. Po celý první poločas se obraz hry nezměnil, zápas jsme měli pod kontrolou, ale velmi dobře bránící soupeř nám dovolil skórovat pouze třikrát. Mužstvo Lukavce se do šancí dostávalo pouze sporadicky a spíše ohrožovalo naší branku z větších vzdáleností, ze kterých na velmi kluzkém povrchu překonalo našeho dobře chytajícího brankáře jedinou střelou na 1:3.
I po změně stran, stále za vytrvalého deště,  jsme měli více ze hry a stále jsme se dostávali do střeleckých příležitostí, a i s trochou štěstí přidali brzy čtvrtou branku. Pátou branku jsme přidali po hezky rozehraném rohovém kopu a šestou z penalty za ruku bránícího hráče.
Soupeř již pouze korigoval na konečných 2:6.
Mužstvo odehrálo velice dobré utkání za velmi složitých povětrnostních podmínek a proto chci pochválit všechny hráče za bojovnost a hlavně fotbalovost na těžkém povrchu.