MŽ – FK Týnec nad Sázavou – Velíš 6 : 0

Týnec nad Sázavou – Velíš 6:0 (3:0)

Od prvních minut bylo jasné, že soupeř nebude mít žádnou šanci na získání bodů. Zápas jsme měli ve vlastních rukách.
Vše nám hrálo do karet, krásné počasí, výborně připravené hřiště a velmi hratelný soupeř, ale hned o první až do poslední minuty jsme se neuvěřitelně trápili v koncovce. Soupeř nám nechával obrovský prostor pro kombinaci a zpracování, ale mi jsme toho nedokázali využít. Moc často jsme zpomalovali hru a tím dali soupeři čas na návrat do obrany, a když jsme se dostali do rychlého útoku selhali jsme v koncovce. V prvním poločase jsme takto spálili odhadem patnáct tutovek.
Za zmínku stojí pouze hezky zahraný trestňák, který Matěj kopl přes zeď k pravé tyči soupeřovi branky. I přes tolik zahozených šancí jsme nakonec odcházeli do kabin za stavu 3:0.
Po změně stran se obraz hry prakticky nezměnil, stále jsme nebyli schopni trefit branku a pokud ano, tak nás vychytal dobře chytající brankář. K naší nemohoucnosti vstřelit branku se v druhém poločase přidal další veliký nešvar, a to ofsajdy. V ofsajdu jsme byli častěji než v celé probíhající sezóně.
I přes to jsme nevýraznému soupeři vstřelili další tři branky a nakonec, jak se říká, jsme utrpěli vítězství.