MŽ FK Týnec nad Sázavou – Olbramovice 0 : 1

Týnec nad Sázavou – Olbramovice 0:1 (0:0)

Ve středu jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu, před početným domácím publikem, proti třetímu týmu tabulky.
Od začátku to byl velice fyzicky náročný zápas plný čistých osobních soubojů, rychlých kombinačních akcí a brankových příležitostí na obou dvou stranách. Prvních deset minut jsme měli malinko navrch mi, ale výborně pozičně bránící soupeř nás nepustil do zakončení z bezprostřední blízkosti. A proto jsme volili zakončení spíše ze středních vzdáleností a při troše smůly dvakrát orazítkovali tyč. Po těchto slibných střelách se hra vyrovnala a rychlé kombinační akce z jedné strany na druhou zdobily celý zbytek prvního poločasu. Ke konci prvního poločasu nás velmi dobře fyzicky připravený soupeř dostal pod mírný tlak a několika nebezpečnými akcemi prověřil našeho výborně chytajícího brankáře. Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.
Druhý poločas začal našimi drobnými nepřesnostmi v rozehrávce a nedůraznými odkopy, které ale znamenaly souvislý tlak soupeře ze kterého v 15 minutě vstřelili rozhodující branku. Po obdržené brance se celý tým ještě více semkl a opět začal nebezpečně hrozit před soupeřovou brankou. Až do poslední minuty a zároveň na pokraji veškerých sil jsme se snažili skórovat, ale, jako ve všech zápasech s nejsilnějšími týmy tabulky, se k nám štěstěna otočila zády a na vyrovnání jsme nakonec nedosáhli a opět prohráli o jedinou branku.
Chtěl bych velice pochválit celý tým za vynikající výkon a obrovskou bojovnost až do konce a myslím, že se celý zápas musel divákům líbit. Tým odehrál jeden z nejlepších zápasů a za předvedenou hru jsme si bodík určitě zasloužili – škoda.

Nejlepší hráč zápasu: CELÝ TÝM