MP – Zimní turnaje

Jenom krátká rekapitulace akcí kterých jsme se účastnili.

V článku se budu věnovat velice krátkému zhodnocení naší probíhající zimní přípravy.

Začínali jsme prvním zimním tréninkem na Dařboži 18.1.2017. Na tréninku jsme si oživili základní pojmy zavzpomínali jsme na nedávno skončivší Vánoce.

Již v dalším týdnu jsme místo tréninku zařadili přátelské utkání s SK Benešovem. Po vyrovnaném průběhu utkání byli přeci jenom šťastnější hosté z Benešova a těsně vyhráli cca 5:0 …… 🙁 .

To samé jsme v dalším týdnu zopakovali s Kamenným Přívozem a Pecerady. Cílem utkání bylo rychle navázat na podzimní výkony. A tak jsme mohli vyrazit na první ostrý start do Černošic.

Vzhledem k osobním indispozici jsem se nemohl turnaje zúčastnit, což jak mi bylo následně vysvětleno, bylo hlavním stavebním  kamenem následného úspěchu. ( Prostě mi řekly, že jsem smolka 🙂 ). V turnaji obsadili naši borci 1. místo. Týmu patří velká gratulace jelikož vzhledem k nemocím a dalším okolnostem bylo úspěchem, že jsme na turnaj dorazili.

Tabulka.

1. Týnec nad Sázavou
2. Neumětely
3. Barce ( Všeradice B )
4. AFK Loděnice
5. FK Králův Dvůr
6. Sokol Lipence
7. FK Všeradice 1932
8. Hýskov

11. února jsme pořádali turnaj na Dařboži. Turnaj byl pořádaný především pro ročníky 2009. Zúčastnili se ho mužstva Pecerad, Benešova, Kamenného Přívozu a nás. Na turnaji jsme obsadili krásné 3. místo.

  1. Kamenný Přívoz
  2. SK Benešov
  3. FK Týnec n/S.
  4. Pecerady.

12.února Turnaj EON beach fotbal junior cup 2017 Praha Ládví.

Na turnaj jsme i přes mé navigátorské schopnosti dorazili včas. Po rychlém přesunu jsme se seznámili s podmínkami v hale. Hala krásná, plná prachu a jemného písku prostě prostředí pro fotbal jako stvořené. V prvním zápase jsme přetlačili Bohnice 3:1. V následujícím jsme těsně prohráli s Vyšehradem 2:3, Poslední zápas ve skupině jsme prohráli sice jasně 0:3, ale za předvedený výkon se proti tak slavnému jménu jako je pražská Dukla stydět nemusíme. V nástavbové části jsme narazili na tým Baník Sokolov. Borci z hnědouhelných pánví na nás vlétli s notnou dávkou agrese, která občas překračovala ducha fair play. Za stavu 0:2 naši borci zabrali takovým způsobem, že sokolovské těžaře doslova převálcovali (hlavně náš brankář který jim bral míče i s ponožkami). Bohužel jsme nedokázali vstřelit vítězný gól a tak šel zápas do rozhodujících penalt. Ty jsme zvládli lépe než soupeř a tak s umístěním na 5.tém místě jsme byli spokojeni. Závěrečná návštěva McDonaldu byla odměnou klukům za předvedené bojovné výkony, jelikož mnoho fotbalového se v tom písku doopravdy předvádět nedalo. Závěrem bych účast na tomto turnaji hodnotil jako příjemné zpestření od klasického fotbalu a věřím, že si kluci užili nedělní odpoledne dosytosti.

[Best_Wordpress_Gallery id=“55″ gal_title=“MP zimní turnaje 2007″]

Michal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *