MP – Turnaj Týnec 4. místo.

V sobotu jsme odehráli domácí mistrovský turnaj mladších přípravek za neúčasti našich opor. Především nám chyběl střelecký apetit Matějě Kosa.

Týnec – Pecerady 4  :  9

V tomto utkání bylo vidět snad nejvíce, že naší aktivitu obstarávají především ti co dnes chyběli. Začátek zápasu byl ospalý, pomalý a nedůrazný v každé naší činnosti. Ve druhém poločase došlo ke kosmetické změně našeho herního projevu, ale to nemohlo stačit, aby dobře hrající soupeř v zápase dominoval a zaslouženě vyhrál.

Týnec – Ratměřice  0 : 3

S tradičně dobře hrajícím soupeřem jsme měli obavu o průběh hry stav skore na konci zápasu. Musím všechny pochválit za bojovný a poctivý výkon, kde oproti prvnímu utkání bylo vidět probuzení mužstva. Přes bojovný výkon, dobře chytajícího Stóži jsme nedosáhli na lepší výsledek než 0 : 3. Bylo doopravdy vidět, že některé kluky prohra bolela, čehož důkazem byly i slzy v  jejich očích.

Týnec : Dolní Kralovice 6 : 2

Výhra z povinnosti !!! Po dobrém výkonu s Ratměřicemi jsem nastoupili na soupeře z D. Kralovic. Proti tomuto soupeři se nám tradičně daří a konečný výsledek tomu byl jasným důkazem.

 

Týnec : Vlašim  3 : 7

Bohužel jsme nedokázali využít nekompletní sestavy Vlašimi k  lepšímu výsledku než 3 : 7.

 

Závěrem bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za účast, bohužel jen za účast, jelikož slova chvály za předvedený výkon padat nemohou, rodičům za pomoc při přípravě turnaje. Z výkonů jednotlivců bych chtěl vyzdvihnout pouze dva hráče. Prvního Martina Stožického za předvedený výkon v brance, kde svým srdnatým  výkonem podstatně držel mužstvo v každém svém střídání a druhého Lukáše Kyptu za osmělení a zúčastnění se prvního mistrovského turnaje.

 

Michal

[Best_Wordpress_Gallery id=“45″ gal_title=“28.5.16 Turnaj Týnec“]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *