MP Turnaj Dolní Kralovice 2. místo

V sobotu jsme se vydali na dalekou cestu k mistrovskému turnaji mladších přípravek do Dolních Kralovic. Jeli jsme na turnaj s obavami, jakým způsobem budeme přistupovat ke hře a jak prostřídáme velký počet hráčů, který se nám poprvé sešel. Obavy se rozplynuli již po prvním zápase. Aktivní pojetí a zodpovědný přístup znamenal jednoznačné vítězství na domácím mužstvem. Pochvala za jednoznačné vítězství patří všem hráčům.

V dalším hraném zápase jsme se utkali s mužstvem Vlašimi. Ve vyrovnaném zápase jsme se přetahovali o výsledek. Díky naší bojovnosti a chuti po vítězství jsme podruhé vyhráli.

V třetím zápase jsme se utkali s mužstvem Ratměřic. V tomto zápase se projevila únava z předchozích utkání. Mužstvo soupeře je fyzicky vyspělejší než náš soubor a spolu s občasnou ztrátou koncentrace jsme bohužel na lepší výsledek dosáhnout nemohli. Tak snad příště!!

V posledním utkání s Pecerady jsme odehráli dva rozdílné poločasy.

1.poločas ( z říše fotbalových snů ) 5:1

V prvním poločase jsme na soupeře vlétli s velkou chutí odčinit prohru z Vlašimi. To se nám postupem času dařilo. Ocenil bych především bojovnost spojenou s fotbalovou myšlenkou. Některé souhry byly opravdu povedené a dalo se na takový zápas koukat s nadšením.

2. poločas ( fotbalové peklo) 5:6

V druhém poločase se vše obrátilo proti nám. Uspokojení z prvního poločasu bylo tak veliké, že dobře hrající soupeř přehrával po každé stránce naše borce. Skloněné hlavy a poznámky o prohraném zápase (J. pro příště již nechci na zápase nic podobného slyšet) nevěstilo nic dobrého. Odešla nám fotbalová lehkost, důraz v soubojích a kolektivní pojetí, které nás prozatím zdobilo. S tím vším odešla i naděje na dobrý výsledek. Touto prohrou jsme přišli o prvenství v turnaji.

 

Závěrem bych chtěl všechny zúčastněné pochválit za mnohem předvedený výkon, který byl mnohem kvalitnější než na turnaji ve Vlašimi. byli jsme mužstvem, které vstřelilo nejvíce branek ( 17 ). Vzhledem k množství hráčů se nám snad povedlo pro všechny hráče najít dostatečný čas strávený na hřišti.

Těšíme se na další turnaj konaný v neděli v  Peceradech. Vzhledem k příjemné dojezdové vzdálenosti si užijeme i nějaký ten čas v peřinách navíc.

Výsledky.

Dolní Kralovic – Týnec nad Sázavou 2:7

Týnec – Vlašim 5:4

Týnec – Ratměřice 0:3

Týnec – Pecerady 5:6

Střelci.

8 – Matěj Kos

4 – Martin Trantina

3- Michal Petrášek

1- David Smutný

1 – Ladislav Poch

 

 

 

[Best_Wordpress_Gallery id=“43″ gal_title=“14.5.16 Dolní Kralovice MP“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *