MÍR JABLONNÁ NAD VLTAVOU – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B 6:4

K poslednímu utkání sezony zajíždělo B mužstvo na půdu již jasného vítěze soutěže do Jablonné nad Vltavou. Utkání, ve kterém domácím nešlo v podstatě o nic, však mělo až příliš velkou razanci a domácí hráči několikrát tvrdě atakovali nejen týneckého brankáře, který se štěstím utkání dohrál. Skluz na stehno a koleno do citlivých partií skutečně nelze považovat za hru fair play, a tak se hrálo za velkých emocí. Přestože domácí dokázali rychle využít své malé hrací plochy a dostat se díky tomu do vedení 2:0, ještě do poločasu se podařilo týneckým stav utkání srovnat a adaptovat se na hru v menším prostoru.

Druhý poločas nabídnul množství příležitostí na obou stranách a dokonce i tři pokutové kopy, nutno říci že sporné a vše nakonec podtrhla ještě červená karta pro hráče naší rezervy. Za předvedený závěrečný souboj by se domácí měli spíše stydět, než slavit vítězství za cenu brutálních faulů a sporných verdiktů. Některá utkání se nezapomínají.

Protože za celý průběh sezony, která byla po obnovení činnosti B mužstva premiérová, si hráči zasloužili zpestření a menší poděkování, byl na zápas vypraven zájezdový autobus s otevřenou střechou. Sobotní rozlučku si hráči tedy nenechali zkazit ani takovým soupeřem.

STŘELCI: 4. König Vojtěch, 6. Hynek Tomáš, 6. Bartoš Jan (pen.), 67. Rabiňák Lukáš, 76. Rabiňák Lukáš, 90. Janák Martin – 21. Bartoš Jan (vl.), 42. Nerad Luboš, 71. Horký Jakub, 89. Laurich Karel (pen.)