MÁME ZA SEBOU PRVNÍ TURNAJ V OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKA FREEX VE SKUPINĚ D !

Do turnaje, který se konal v Benešově, naše mladší přípravka nastoupila bez několika marodů, ale kluky to moc nevykolejilo a hned první zápas jim vyšel na výtečnou. V prvním zápase proti nim stál celek Sokol Maršovice. Zápas byl zpočátku vyrovnaný a celek z Maršovic odolával, nakonec naši hráči našli recept na obranu soupeře a podařilo se jim vstřelit několik nádherných branek. Celé to nakonec vedlo ke krásné výhře 8:0 pro naše Týnecké fotbalisty.

Do druhého zápasu vstoupil náš tým proti celku SK Votice. Průběh zápasu byl vyrovnaný, ale bohužel soupeř své šance začal proměňovat, což neplatilo o našich šancích, které jsme bohužel nebyli schopni přetavit v potřebné branky. Nakonec jsme tento zápas prohráli 2:7.

Třetím soupeřem na turnaji se nám postavil celek domácích FK Benešov. Zde to trochu připomínalo předchozí zápas. Trocha nepřesností v rozehře a chybičky v obraně soupeř dokázal ihned potrestat. Naši s Benešovem bojovali do poslední minuty. Bohužel to nestačilo, i zde jsme odcházeli ze zápasu porážkou 3:6.

Před čtvrtým zápasem se naši trenéři pokusili kluky pořádně vyhecovat a jít si na hřiště pro výhru proti celku Sokol Nespeky. To se nakonec našim trenérům povedlo a po velmi vyrovnaném zápase, ve kterém jsme dokázali využít své šance jsme si odnesli z hřiště výhru 5:3.

Nyní se musíme připravit na druhý turnaj, který se bude konat 14.10.2023 od 10hodin v Nespekách. 😉

Výsledky:

FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 8 : 0      SOKOL MARŠOVICE
SK VOTICE 7 : 2      FK TÝNEC NAD SÁZAVOU
FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 3 : 6      FK BENEŠOV
SOKOL NESPEKY 3 : 5      FK TÝNEC NAD SÁZAVOU

 

 

 

 

V turnaji se také účastnila naše předpřípravka, která poměřila síly s týmy SK Votice a Sokol Nespeky. Naši nejmenší fotbalisté srdnatě se svými soupeři bojovali. I přes velkou snahu se jim ne vše dařilo, ale snaha se jim upřít nedala. Počítáme, že našim nejmenším fotbalistům tato zkušenost pomůže ke zlepšení hry a nakopne k větší bojovnosti a touze po vítězství v dalším turnaji. 😉

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *