JAWA DIVIŠOV – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU A 3:3

Po vydařeném předchozím kole z minulého týdne zajíždělo A mužstvo k utkání do Divišova, kterému se v této sezoně zatím příliš nedaří. Nominaci a šíři kádru do tohoto utkání bohužel značně ovlivnila marodka i souběžně hraný zápas béčka, a tak bylo k dispozici pouze 12 hráčů.
Přestože se soupeři bodově příliš nevede, neočekával nikdo snadné utkání. Týneckým hráčům se podařilo relativně dobře vstoupit do zápasu, ale vyjádřit to gólově se však nepodařilo. Naopak jako první udeřili domácí, kteří po rychlé akci a přispěním štěstí otevřeli skóre zápasu. Následné minuty si vybrali horší chvilky také hlavní rozhodčí, který nepřevedl příliš dobrý výkon, ale i tak se naši hráči dokázali prosadit, když ve 39. minutě po pohledné akci ze křídla vyrovnal J. Jordan.
Také vstup do druhého poločasu byl vydařený, tentokrát se navíc týnečtí po chybě domácího celku dostali do vedení po druhém přesném zásahu J. Jordana. Stav 1:2 platil až do 70. minuty, kdy bylo srovnáno na 2:2 a následných závěrečných dvacet minut se neslo ve znamení četných ztrát míčů a nepřesností v rozehrávce na obou stranách. V hektické finální pětiminutovce se našim nejprve povedlo strhnou vedení na svou stranu po brance D. Šejstala, jenže naše obrana v tomto utkání nepracovalo spolehlivě a dobře, a tak Divišov vzápětí srovnal na konečných 3:3.
Sestava: J. Oršl – O. Vašák (37. min. Š. Petrášek), M. Štamberský, R. Kavoň, M. Povolný – D. Šejstal, T. Nikrmajer, J. Stibůrek – J. Jordan, M. Skalický, J. Horký
Střelci: J. Vondrák (25. min. + 86. min.), M. Vašírovský (70. min.) – J. Jordan (39. min + 46 min.), D. Šejstal (84. min)
V sobotu 7.10.2023 od 16 hod. hostí A mužstvo na domácím stadionu V Náklí soupeře FK Bílkovice.