JAWA DIVIŠOV – FK TÝNEC NAD SÁZAVOU 3:2

5. kolo okresního přeboru zavedlo hráče FK Týnec nad Sázavou na hřiště dalšího celku z popředí tabulky, JAWA Divišov. Přestože se hrálo o čelo tabulky, zápas nepřinesl pohledný fotbal a z obou stran byl předvedený výkon bez většího zápalu a energie, tedy až na několik výjimek. V „upracovaném“ utkání se šlo do poločasu s výsledkem 2:0 pro domácí, přestože týnečtí měli několik dobrých šancí na srovnání skóre. Do zápasu FK Týnec nad Sázavou opět nemohl nasadit oživení v podobě střídajících hráčů, protože na střídaní byli připravení pouze hráči v rekonvalescenci, a to se navrch zranil i brankář O. Vašák, který byl v o poločase nucen střídat. Do hry se tak dostalo alespoň pár dorostenců, kteří měli v nohách již dvě víkendová utkání. I tak se podařilo hráče domácího celku na čas zatlačit na jejich polovinu a po brankách O. Stejskala a následně M. Havelky z 86. minuty spěl zápas pomalu k remíze. Po obrovské chybě v obraně hostujícího celku v poslední minutě utkání však nakonec zůstaly všechny tři body domácímu oddílu JAWA Divišov.

O nadcházejícím víkendu zajíždí A tým k mistrovskému utkání do Chotýšan (So 28/9/2019 od 16 hod.).