A tým FK Týnec n/S – Slávia Jesenice 3:1

Omlazený Týnec zaválel

Pecerady – Na hřišti v Peceradech si vyskočili fotbalisté Týnce nad Sázavou (I. B třída) na účastníka I. A třídy Slavii Jesenice a udělali tak radost novému trenérovi Miroslavu Bubeníkovi, jenž nahradil Radka Skálu.

TÝNEC N. S. – SLAVIA JESENICE 3:1

Týnec nastoupil s hodně omlazeným kádrem, protože trenér Bubeník už nemůže do nové sezony počítat se šestkou hráčů (Skála, J. Vavrek, Hašek, Mach, Orsák, Vašák) a ještě chyběl Štamberský. Naopak novou tváří je Jan Stibůrek z Poříčí.

Mladíci si vedli nadmíru slušně a místy přehrávali bojovností, hlavně v prvním poločase, zkušenějšího soupeře. Skóre sice otevřeli hosté po brejku, ale V. Vavrek po přihrávce Horkého a Horký po samostatné akci, otočili skóre na stranu Týnce.

Ve druhém poločase se hrálo více na domácí polovině, ale hosté se do šancí nedostávali. Na druhé straně měli Týnečtí několik standardních situací a po jednom stříleném rohu Stejskala zavěsil hlavou do vlastní sítě hostující hráč.

„Po velké obměně kádru a pěti trénincích, mě v prvním přípravném zápase hráči potěšili a hlavně nepropadli, z čehož jsem měl obavy. Soupeř byl sice fotbalovější, ale naše bojovnost mu dělala velké problémy,“ byl spokojený po zápase nový trenér Týnce Miroslav Bubeník.

Branky Týnce: V. Vavrek, Horký, vlastní. Poločas: 2:1.

Týnec nad Sázavou: Koukol – J. Stibůrek (70. Kavoň), D. Kopta, F. Kopta, Kavoň (46. Klubal) – V. Vavrek (46. Petrášek), Radačovský (30. Novák), Stejskal, Vosička (46. Havelka) – Horký (70. Vosička), Šejstal.

Týnec ještě sehraje v přípravě turnaj v Maršovicích, Sedlci-Prčici, zápas s Petrovicemi u Sedlčan a generálku s béčkem Sedlčan.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/omlazeny-tynec-zavalel-20160725.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *