FK TÝNEC NAD SÁZAVOU B – TJ ÚROČNICE/BENEŠOV 2:2

Po vysoké prohře z minulého týdne nastoupilo B mužstvo k dalšímu utkání, ve kterém chtělo naplno bodovat, ale hned ve druhé minutě utkání šli do vedení hosté po nedůsledném bránění na hranici velkého vápna a chytré střele hostující útočníka, který lehkým obloučkem přehodil našeho brankaře. Nedůslednost, nekoncentrovanost ale také nedostatek pohybu, to vše provázelo celý první poločas nejen naše hráče, ale i hráče soupeře a oko diváka tak mohlo sledovat nevídanou „holomajznu“, která místy neměla snad ani parametry nejnižší fotbalové soutěže, a když soupeř přidal ještě jeden přesný zásah, bylo poločasové občerstvení osvobozením úplně všech týneckých na stadionu.

Druhý poločas přinesl zlepšenou hru, soupeři na naší větší hrací ploše pomalu docházel dech, a tak měli více ze hry naši hráči, které soupeř trápil sporadickými brejky a množstvím nedovoleným zákroků, za které postupně fasoval karty různých barev. Hned po změně stran se prosadil D. Ťažký a vyrovnávací branku přidal po odražené střele z voleje K. Laurich. Týnečtí měli v závěru utkání několik příležitostí potvrdit, že „Csaplárova past“ je funkčním nástrojem, jenže to by vyžadovalo více myšlenky a klidu, což si naše rezerva tentokrát zřejmě  schovala do jiných zápasů.

Sestava: L. Koukol –  P. Samko, O. Vašák, T. Prosický (76. min. D. Vlach), J. Poch – M. Krejčí (31. min. N. Dostál), I. Shmidt, Š. Rillich (41. min. O Vrabec) , K. Laurich – J. Jordan, M. Smejtek (41. min. D. Ťažký)

Střelci: D. Ťažký (47. min.), K. Laurich (68. min) – M. Šedivý (2. min) M. Paňák (38. min)

V sobotu 30.9.2023 odehraje B mužstvo utkání s lídrem soutěže Sokolem Ostředek, začátek utkání 16 hod. na hřišti soupeře.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *