FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL VÁCLAVICE 7:1

Po sérii tří porážek se plného bodového zisku dočkala i rezerva, která v nedělním utkání hostila předposlední Václavice. K dispozici bylo i několik hráčů A mužstva, kteří z časových důvodů nemohli nastoupit o den dříve proti Kondraci nebo hráči, kteří měli chuť si znovu zaběhat a pomoci k bodům našemu B mužstvu. Nedělní zápas měl poměrně jednoznačný průběh, i když dvacetiminutová pauza mezi první a druhou brankou přinesla spíše vyrovnanou hru. Na velkém hřišti však soupeři postupně docházel dech a poločasové skóre 3:0 bylo pro soupeře ještě přijatelné.

Ve druhém poločase bylo naše mužstvo klidnější v rozehrávce, více otáčelo hru a oslabeného soupeře, který se musel obejít bez vyloučeného hráče, tlačilo hodně do defenzivy. Vše vyústilo v další čtyři přesné střely, soupeř korigoval do odkryté brány dalekonosnou střelou a zaznamenal tak alespoň čestný úspěch. V závěru se pak také červenalo u domácích, když snad jen pokladníka potěšil druhou žlutou kartou M. Povolný, který měl společně se dvěma góly skutečně plodný den.

Sestava: L. Koukol – O. Vašák, J. Vavrek. P. Samko, M. Povolný – J. Poch (46. min. J. Linhart), M. Krejčí (56. min. N. Dostál), V. Vavrek (66. min. I Shmidt), K. Laurich – D. Ťažký (66. min. M. Smejtek), O. Vrabec (56. min. D. Vlach)

Střelci: M. Povolný (8. min., 69. min), K. Laurich (26. min., 72 min., 74. min.), D. Ťažký (38. min. pen), V. Vavrek (61. min.)

V sobotu 28.10.2023 od 14:30 hod. zajíždí B mužstvo k utkání proti soupeři Slavoj Čerčany.