FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL PŘESTAVLKY 2:0

Ani v posledním utkání roku 2023 na domácím stadionu A mužstvo nezaváhalo a připsalo si do tabulky tři body z utkání proti Přestavlkům. S tímto soupeřem se našim hráčům obvykle nedaří hrát svoji nejlepší hru, ale obvykle to po náročném a nepříliš fotbalově zajímavém utkání naštěstí končí vítězství týneckých. Jinak tomu nebylo v tomto střetnutí, kterému příliš nepřispěla také kvalita hrací plochy, kterou poznamenala dvě předchozích utkání. Terén byl náročný, přihrávky občas postrádaly razanci nebo přesnost a příliš se nedařilo dotáhnout útočné akce do zakončení. Soupeř během prvního poločasu zahrozil jen dalekonosnými nákopy na branku, které brankař Koukol pohlídal stejně tak, jako několik rohových kopů. Zhruba po dvaceti minutách hry poslal domácí modrobílý tým do vedení J. Jordan, který si navedl míč před vápnem na pravačku a zakončil ránou k tyči.

Druhý poločas nabídnul o něco lepší kombinace a hru dopředu, ale i vyložené šance Stejskala a Jordana zůstala nevyužita, a tak se se na další branku čekalo až do 81 minuty, ve kterém přidal pojistku a svůj druhý gól v utkání J. Jordan.

Sestava: L. Koukol – Š. Petrášek, M. Štamberský, J. Linhart, M. Povolný – T. Nikrmajer (86. min. O Vrabec), J. Stibůrek (76. min. J. Horký) – M. Skalický – J. Jordan, O. Stejskal (73. min. N. Dostál), V. Vavrek (46. min. K. Laurich)

Střelci:  J. Jordan (18. min.; 81. min)

V neděli 12.11.2023 od 14:00 hod. odehraje A mužstvo poslední utkání podzimní části sezony 2023/2024 na hřišti soupeře proti Sokolu Jankov.